Basında GİFLİDAŞ / Anasayfa

Basında GİFLİDAŞ


2020-08-27
Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir PAKDEMİRLİ'nin 2020 fındık alımı açılış töreni

2020-2021 Fındık Alımı Sezonu; Sayın Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’NİN teşrifleri, Giresun Vali Yardımcısı Sn. Metin MAYTALMAN, TMO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sn. Ahmet GÜLDAL, AK Parti Giresun Milletvekilleri Sn. Cemal ÖZTÜRK ve Sn. Av. Kadir AYDIN'ın katılımlarıyla Borsamız yerleşkesindeki Lisanslı Depo Tesisimizde düzenlenen törenle başlamıştır. Lisanslı Depoya ilk ürünü Sayın Milletvekilimiz Cemal ÖZTÜRK vererek yeni sezonun ilk ELÜS (Elektronik Ürün Senedi) belgesini almıştır. Sn. Milletvekilimize hayırlı ve bereketli olsun diyoruz. Geçirdiğimiz bu zor günlerde bizleri yalnız bırakmayan özellikle Sayın Bakanımız olmak üzere tüm gelen misafir ve katılımcılara teşekkürü bir borç biliriz. Yeni sezonumuzun Ülkemiz ve Giresun’umuz adına hayırlara vesile olmasını dileriz.

2019-09-18
TMO'nun, Lisanslı Depo Tesislerimizdeki ilk fındık alımı törenini gerçekleştirdik.

Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, TMO Genel Müdür Yrd. Ümit Orhan, TMO Fındık Dairesi Başkanı Enver Şimşek, Yönetim Kurulu Başkanımız Hamza Bölük, Meclis Başkanımız Ertaç Öztürk, Meclis Üyemiz Niyazi Gürsoy, Tarım ve Orman İl Müdürü Muhammed Angın ve TMO Giresun Şube Müdürü Çağlar Şeyranlıoğlu'nun katılımları ile TMO'nun, Lisanslı Depo Tesislerimizdeki ilk fındık alımı törenini gerçekleştirdik. Üreticilerimize hayırlar ve bereketler getirmesini diler, bol kazançlı bir sezon olmasını tüm fındık dostları için temenni ederiz. 

2017-09-18
Giresun Fındık Lisanslı Deposu ve Spot Borsası Açıldı

Türkiye ve Avrupa Birliği’nin katkılarıyla yapılan Giresun Ticaret Borsası’nın Fındık Lisanslı Deposu ve Spot Borsa Kurulması Projesi’nin açılışı, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.


BASINDAN


Duyurular

Basında GİFLİDAŞ

Galeri

Giresun Fındık Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk hakkında daha fazla bilgi almak için...